• Intervju s dubrovačkim biskupom Matom Uzinićem

    Projekt "72 sata bez kompromisa" podržavaju mnogi, a jedan od njih je i dubrovački biskup mons. Mate Uzinić koji je prepoznao važnost projekta. Kao i ...
  • Intervju sa začetnicom projekta u Hrvatskoj - Split

    Kako je peta godina održavanja projekta 72 sata bez kompromisa u Hrvatskoj, tako je začetnica projekta Lidija Piskač progovorila o tome kako se i gdje ...
  • Program 72 sata - Dubrovnik

    Voditelj projekta: Tomislav Tomičić Kontakt: ttomicic86@gmail.com Kontakt za medije: Marija Papac, 098733327, marija.papac95@gmail.com Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 20h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna sveta misa ...
  • Program 72 sata - Sinj

    Voditelj projekta: Nensi Malbaša Kontakt: sinj@72sata.hr Kontakt za medije: Nensi Malbaša, 0989839569, sinj@72sata.hr Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 18h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna sveta ...
  • Program 72 sata - Osijek

    Voditelj projekta: Sanja Počuča Kontakt: osijek@72sata.hr Kontakt za medije: Sanja Počuča, 0913001305, osijek@72sata.hr Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 20h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...
  • Program 72 sata - Zadar

    Voditelj projekta: Katarina Knežević Kontakt: zadar@72sata.hr Kontakt za medije: Stefani Mofardin, 0918966520, stefani.mofardin@gmail.com Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 20h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...
  • Program 72 sata - Metković

    Voditelj projekta: Iva Galov Kontakt: metkovic@72sata.hr Kontakt za medije: Luka Grgić, 0989328308, lukagrgich2000@gmail.com Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 18h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...
  • Program 72 sata - Suhopolje

    Voditelj projekta: Ivona Bišćan Kontakt: suhopolje@72sata.hr Kontakt za medije: Tajana Horvat,  0959012896, tajana161@gmail.com Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 19h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...
  • Program 72 sata - Sisak

    Voditelj projekta: Lara Kardaš Kontakt: sisak@72sata.hr Kontakt za medije: Katarina Smernić, 0989950855, katarina.smernic@gmail.com Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 20h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...
  • Program 72 sata - Split

    Voditelj projekta: Monika Domazet Kontakt: split@72sata.hr Kontakt za medije: Marina Kamber, 0911500094, split@72sata.hr Program 18. listopad 2018. ČETVRTAK 19h Otvaranje projekta 72 sata bez kompromisa Uvodna ...