LT-Zgb

Studentski katolički centar Palma 

Palmotićeva 31, 10000 Zagreb
Tel.: 01/4803 007
E-mail: zagreb@72sata.hr
IBAN: HR4924840081500196811
Raiffeisenbank Austria d.d.

Lt-St

Studentski katolički centar u Splitu

A. G. Matoša 56, 21000 Split
Tel.: 097/7739 377
E-mail: split@72sata.hr
IBAN: HR3024840081106482010
Raiffeisenbank Austria d.d.

Studentski katolički centar u Dubrovniku

Kovačka 8, 20000 Dubrovnik
Tel: 091/3233 926
E-mail: dubrovnik@72sata.hr
IBAN: HR8124840081107032537
Raiffeisenbank Austria d.d.

Grad Osijek, partner udruzi SKAC Palma

E-mail: osijek@72sata.hr
IBAN: HR4924840081500196811
Raiffeisenbank Austria d.d.

Grad Sinj, partner udruzi SKAC Split

E-mail: sinj@72sata.hr
IBAN: HR3024840081106482010
Raiffeisenbank Austria d.d.

loogo

Pastoral mladih Zadarske nadbiskupije

Jurja Biankinija 2, 23000 Zadar
E-mail: zadar@72sata.hr
IBAN: HR5324070001100041082
poziv na br. HR000755877-588, OTP banka